Oblastní výstava Zdice

Posuzoval Ing. Strouhal a Ester  i Hawky  vyhráli třídu pracovních psů. VN1 Kijara King Regent maj. Radka Zahrádková VD1, VT Hanowa Veracruz maj. Tanuj Kaushal VD2 Hippa King Regent V1, Vítěz třídy Ester vom Bierstadter Hof V1, Vítěz třídy Hawky v. BierstadterHof V3 Don …

Oblastní výstava Zdice celý příspěvek »

OG Taura Burstadt

Rozhodčí: J. Stiegler SG1 –  Hippa King Regent

GSDCA Siegershow

Honey Bee King Regent získala známku SG 4 na GSDCA Siegershow v US.

Zkoušky SV

Včerejší SV zkoušky v ZKO Litoměřice s rakouským rozhodčím Edgar Pertl dopadly výborně. S Ester vom Bierstadter Hof se nám podařilo složit IGP2 (90,90, 88) a ve svých 20 měsících naše Hippa King Regent zvládla IGP1 (82,83,90).

SV Körung Litoměřice

Don Dexter King Regent  se dnešním dnem stal chovným psem a já moc gratuluji maj. Lenka Dvořáková, že dokázala svého rodinného miláčka ve dvou letech uchovnit a vše s ním absolvovat. Ester & Yanisha vom Bierstadter Hof sice je bonitace nezastihla v top kondici, …

SV Körung Litoměřice celý příspěvek »

CZ Siegerschow Zaječice

SG2 Hippa King Regent VN4 Kristeen King Regent VN3 Kijara King Regent   Zvládli jsme také zkoušku povahy s Hawkym v. Bierstadter Hof s výsledkem výrazné, pouští :-). 

Štěňátka z vrhu P

Dne 21. června přišla na svět štěňátka z vrhu P po naší Pepper. 4 pejsci a 3 fenky hledají své nové domovy. Veškeré informace naleznete v presentaci vrhu zde.

Přejít nahoru